Biblioteka
w Giżycku

ZINTEGROWANA PLATFORMA EDUKACYJNA                                                                                                                                 umożliwia tworzenia lekcji interdyscyplinarnych, autorskich, nauczycielskich wersji podręcznika, pracy grupowej, kształcenia indywidualnego. Platforma zawiera zasoby do kształcenia ogólnego na wszystkich etapach edukacyjnych oraz do kształcenia zawodowego.

JĘZYK ŁACIŃSKI W SZKOLE

BIBLIOTERAPIA

BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE I POZA SZKOŁĄ

„Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” – zajęcia online dla uczniów klas 1-3

Główny Inspektorat Transportu Drogowego od wielu lat realizuje w placówkach oświatowych projekt edukacyjny „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. Zajęcia w formie bezpośrednich spotkań oraz narzędzia edukacyjne zostały dostosowane do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Głównym celem projektu jest kształtowanie świadomości dzieci w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promowanie przestrzegania zasad BRD, a w konsekwencji ochrona najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

e-Polak potrafi! Zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci

KINO - MUZEUM - TEATR

ŚWIĘTA OKOLICZNOŚCIOWE

Z albumu Dziadka – historia Józefa Piłsudskiego

CO WARTO CZYTAĆ

Biblioteka

MASZ CIEKAWY POMYSŁ, POTRZEBUJESZ POMOCY W WYSZUKANIU ULUBIONEGO TYTUŁU KSIĄŻKI, SZUKASZ CIEKAWYCH WYDARZEŃ NAPISZ.  CZEKAM NA WASZE MAILE.

Elżbieta Brant- nauczyciel bibliotekarz

Zapraszam do kontaktu!